0369 10 10 10 office@tntcomputers.ro

CARIERE LA TNT COMPUTERS SIBIU

Trimite CV-ul tău la

angajari@tntcomputers.ro

pentru a aplica pentru unul din posturile disponibile de mai jos:

jooble_sibiu

Administrator de sistem TNT Computers

Responsabilitati: Active Directory, Microsoft Azure Virtual machines, Windows Deployment Services, Office 365 Admin, Hyper-V Management, GPO policy, SQL admin, Windows Servers. Ce ne dorim? sa ai minim 2 ani experienta pe un post similar; experiență pe soluții...

citește mai mult

C#| Full Stack Developer wanted

We are hiring!!! Join our amazing team of developers @tntcomputers.ro C#| Full Stack Developer wanted The job is REMOTE, so you can work from home or from the mountains or the beach 🙂 The ideal candidate is an extremely strong hands-on technician. He or she should...

Specialist vânzări

Angajăm Specialist Vânzări pentru echipa TNT Computers Candidatul ideal experiență anterioară în vânzări B2B, B2C atitudine orientată către client capacitate dе a înțelege, învăța și gestiona noțiuni tehnice dе bază din domeniul IT&C abilități dе rezolvare a...